Zapytaj o szczegóły!

Kontakt

Opieka Duszpasterska

 

W naszym domu opieki organizujemy Msze Święte dla naszych podopiecznych, wspólne święta, oraz spotkania z księdzem z pobliskiej parafii.

Dom Seniora Klukowo - Opieka Duszpasterska

Wyżywienie

 

Dom seniora zapewnia 5 pełnych zbilansowanych posiłków oraz przekąski i napoje.

Posiłki przygotowujemy z uwzględnieniem diet zdrowotnych. Posiłki przyrządzane są na miejscu każdego dnia przez panie kucharki.

 

Dom Seniora Klukowo - Kuchnia

Zaopatrzenie w leki

 

Realizujemy recepty na leki oraz pieluchy w rozliczeniu miesięcznym na podstawie rachunków/faktur. Obowiązek pilnowania stanu zaopatrzenia oraz uciążliwe stanie w kolejkach do apteki to już przeszłość!

 

Dom opieki Klukowo - apteczka

Rehabilitacja

 

Nasi podopieczni znajdują się pod opieką rehabilitanta. Zajęcia odbywają się na miejscu, w Domu Seniora Klukowo.

 Dom Seniora Klukowo - Rehabilitacja

Opieka Lekarska

 

Dom Seniora Klukowo na stałe współpracuje z lekarzem rodzinnym odbywającym wizyty domowe oraz przychodnią. Dodatkowo podopieczni mogą liczyć na opiekę pielęgniarki.

 Dom Opieki Klukowo - Opieka Medyczna

Wykwalifikowany personel

 

Opiekunowie w Domu Seniora Klukowo są osobami z doświadczeniem ale przede wszystkim pasją. Naszym priorytetem jest zapewnienie rodzinnej atmosfery i opieki na najwyższym poziomie.

Dom Opieki Klukowo - Personel

 

Prywatny Dom Opieki - Oferta

Dom Seniora Klukowo

Dom Opieki Klukowo - header
Logo Dom opieki Klukowo
Logo Dom opieki Klukowo

Każdy pokój w domu seniora wyposażony jest w specjalistyczne łóżko oraz komplet pościeli, szafę, stolik oraz telewizor z dostępem do telewizji kablowej. W każdym pokoju dostęp do Wi-Fi.

 

Nasz prywatny dom opieki został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadamy windę oraz elektryczne krzesło schodowe, podjazdy dla wózków, poręcze, ułatwienia itp.

 

Do dyspozycji seniorów naszego domu opieki jest przestronny salon, w którym odbywają się różne zajęcia oraz wspólne uroczystości.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzin w placówce. Ceny pobytu ustalane są indywidualnie w zależności między innymi od wielkości pokoju. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą telefonicznie bądź osobiście. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy Państwa wątpliwości.

Cennik*

logo facebook dom opieki klukowo

telefon: +48 695 994 874

 

email:  domsenioraklukowo@gmail.com

 

Logo Dom Seniora Klukowo

Biuro

 

Poniedziałek - Piątek

10:00 - 17:00

 

Sobota

11:00 - 15:00

 

Niedziela i Święta

Nieczynne

Dyżury opiekunek

 

Poniedziałek - Niedziela

Całodobowo

 

Godziny otwarcia

Ceny pokoi uzależnione są od rodzaju pokoju (dostępne pokoje jedno i wieloosobowe). Do ceny podstawowej należy doliczyć koszt wykupu leków oraz pieluch. W celu omówienia szczegółowej oferty zapraszamy  do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 695 994 874.