Dom Opieki Klukowo - header
Logo Dom opieki Klukowo
Logo Dom opieki Klukowo

Dom Seniora Klukowo - prywatny dom opieki dla osób starszych i niepełnosprawnych

Dom znajduje się na urokliwym, cichym osiedlu Gdańska. Jest to spokojna okolica, klimat niemal wiejski. Niewątpliwą zaletą jest bliskość obwodnicy oraz lotniska. Dojazd samochodem z centrum miasta zajmuje około 20 minut. Można do nas dojechać także komunikacją miejską:

- linia 210 z Gdańska Głównego

- linia 110 z Wrzeszcza

- linia 120 z pętli Łostowice-Świętokrzyska

 

Niewielkie rozmiary domu pozwalają nam zapewnić najwyższe standardy opieki dla przebywających u nas pensjonariuszy. Do dyspozycji naszych seniorów są zawsze uśmiechnięci i pomocni opiekunowie, którzy dbają o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo, a niezastąpione panie kucharki przygotowują smaczne i zdrowe posiłki.

 

Gdy pozwala na to pogoda nasi podopieczni mogą wypoczywać na świeżym powietrzu w ogrodzie, lub spędzać czas na aktywnościach we wspólnym salonie.

Witaj w Domu Seniora Klukowo!

GALERIA

Nasz prywatny dom opieki stworzyliśmy z myślą o Twoich bliskich. Naszym priorytetem jest zapewnienie Seniorom jak najlepszych warunków. Chcemy, by ostatnie lata ich życia spędzili szczęśliwie i przede wszystkim bezpiecznie, otoczeni najlepszą opieką.

 

Naszym celem jest  stworzenie rodzinnej atmosfery, by każdy mieszkaniec czuł się jak w domu, z odciążeniem  od domowych obowiązków takich jak pranie, sprzątanie czy gotowanie.

 

Wiemy jak wymagającym zadaniem jest opieka nad osobami starszymi, często przewlekle chorymi, z demencją, alzheimerem, niepełnosprawnościami. Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest to zadanie dla rodzin takich osób, dlatego też przychodzimy im z pomocą.

 

Zatrudniamy osoby z doświadczeniem, empatią oraz pasją. Dom Seniora Klukowo to gwarancja komfortu, miłego towarzystwa oraz pomocy. Doświadczony personel, który wkłada w swoją pracę całe serce. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Komfortowa jesień życia

OFERTA

logo facebook dom opieki klukowo

telefon: +48 695 994 874

 

email:  domsenioraklukowo@gmail.com

 

Logo Dom Seniora Klukowo

Biuro

 

Poniedziałek - Piątek

10:00 - 17:00

 

Sobota

11:00 - 15:00

 

Niedziela i Święta

Nieczynne

Dyżury opiekunek

 

Poniedziałek - Niedziela

Całodobowo

 

Godziny otwarcia